RADEK KAPLANTel.: 777 616 310
Nabízím veškeré služby spojené s programem ESET NOD32:

 • dodávka antivirového systému - ceník
 • instalace na jednotlivých počítačích i v celých počítačových sítích
 • poradenství
 • odvirování zasažených počítačů
 • antivirová kontrola počítačů

 • Nová verze NOD32 2.12.2 pro Windows

 • K dispozici je nová verze NOD32 pro Windows. Mezi největší novinky patří zcela unikátní a nezávisla kontrola HTTP komunikace. Infiltrace z Internetu je tak zachycena dříve, než je předána prohlížeči!
 • Mezi další novinky patří například rozšířená heuristická analýza integrována do rezidentního štítu AMON. Novou verzi lze nyní stáhnout zde. Stávajícím uživatelům bude nová verze nabídnuta automaticky formou programové aktualizace. Reinstalace tak není nutná.

  Největší novinky:
  - HTTP skener v modulu IMON. Požadavky uživatele behem \\\"surfování\\\" jsou zkontrolovány ještě před tím, než jsou data předána prohlížeči - browseru a uložena fyzicky na disk. Kontrola pracuje zcela nezávisle jako v případě protokolu POP3. Jde o zcela unikátní funkci.
  - Rozšířena heuristická analýza v modulu AMON. V modulu AMON lze povolit rozšířenou heuristickou analýzu pro detekci neznámých viůu. Kontrola je z časových důvodu prováděna pouze na nově vytvořených souborech aby neztratil NOD32 na sve pověstné rychlosti a přitom nijak neohrozil spolehlivost kontroly.
  - Detekce spyware, adware. NOD32 je nyní schopen vyhledávat i potencionalně nebezpečný software typu spyware a adware. Detekci tohoto softwaru lze zapnout v modulu NOD32 - záložka Nastavení. Jde o novou funkci, proto nemusí být úspěšnost detekce ihned vysoká. Detekce dalšího spyware a adware je součástí pravidelných virových aktualizací.
 • Ten co se znal s BugBearem... (13.06.2003)

  Slovenský antivirus NOD32 2.0 byl pravděpodobně jediným antivirovým systémem na světě, který byl schopen detekovat "slavný" virus Win32/BugBear.B (viz. dvě novinky níže) již od jeho vzniku, zatímco konkurenčním antivirům unikal mezi "pařáty".

  K tomuto úspěchu mu pomohla revoluční heuristická analýza na detekci doposud neznámých virů, šířících se elektronickou poštou. O dalších schopnostech tohoto skvělého antivirového systému, který je od včerejška dostupný v české verzi (www.esetsoftware.cz) si můžete přečíst v následující recenzi!!!  Radek KAPLAN
  Čapkova 922
  Nové Město na Moravě
  592 31

  tel.: 777 616 310


  ICQ: 131512622
  email: kaplan@nmnet.cz  (od 24.4.2004)

  Přejděte na Firefox  RADEK KAPLAN | Copyright (C) 2004, Created by KUTY. All rights reserved.